TEL:0532 175 22 27 info@bursasunger.com 08:00 - 19:00 Hizmetinizdeyiz Merkez : Demirci Mah. Yaman Sok. No:7/A Nilüfer Bursa İnegöl : Mahmudiye Mh. 3.Mobilya Sk. No:21 İnegöl Bursa
döşeme elyaf

ELYAF

ÖZELLİKLER


Polyester, silikonlu polyester, delikli konjuge silikonlu polyester, polyamid, viskon, pamuk, organik pamuk, ipek, yün, deve yünü, kaşmir, yanmaz elyaf, Dacron® uyku ve mobilya elyafları gibi pek çok doğal ve sentetik elyafları ve tekstil atıklarından elde edilen geri dönüştürülmüş elyafları kullanarak 30 g/m² den 200 g/m² ye kadar su iğnelemeli, 80 g/m² den 2000 g/m² ye kadar mekanik iğnelemeli, ısıal ve kimyasal bağlamalı ve kapitone edilmiş çok çeşitli ürünlerle yatak ve mobilya alanına hizmet etmektedir.


döşeme elyaf

BONCUK ELYAF

ÖZELLİKLER


Boncuk elyaf / silikon, minik boncuklar haline getirilmiş elyaftır. Elyaf boncuklar birbirinden bağımsız olduğu için uyku sırasında hareketlerimizi takip eder, baş ve boynumuza göre yer değiştirir ve gerekli desteği verir. Bu özellik kullanıldığı ürünlere üstün bir konfor ve homojen ısı dağılımı özelliğini de yansıtır.