TEL:0532 175 22 27 info@bursasunger.com 08:00 - 19:00 Hizmetinizdeyiz Merkez : Demirci Mah. Yaman Sok. No:7/A Nilüfer Bursa İnegöl : Mahmudiye Mh. 3.Mobilya Sk. No:21 İnegöl Bursa

Süngerler

Özellikler


DURA FORM
Otomotiv, beyaz eşya, taşımacılık, yatak ve mobilya sektöründe dolgu ve destek malzemesi olarak kullanılan bir sünger teknolojisi olan DuraForm ,konvansiyonel süngerler içinde en yüksek sertlik indisine sahip süngerdir. Yüksek sertlik istenen bölgelerde, ürünün tamamı veya bir bölgesinde sert bir yüzey alanı oluşturan DuraForm, daha düşük yoğunluklarda, yüksek sertlik özelliği göstererek ürüne yüksek bir dayanıklılık ve ideal bir konfor katar.
FLEXİ FORM
ürün yelpazesinde yer alan en çok tercih edilen ürünlerinden biridir FlexiForm, 14 ile 60 dansite (yoğunluk- kg/m3) arasında üretilebilen konvansiyonel sünger çeşitlerini kapsayan bir konfor teknolojisidir. Müşterilerden gelen istek ve beklentileri karşılayacak şekilde farklı dansite, sertlik ve esneklik değerlerine sahip bir sünger teknolojisi olan FlexiForm’un fiziksel ve kimyasal özellikleri TSE, ISO ve ASTM gibi uluslararası standartlara uygundur. FlexiForm’u, en çok tercih edilen ürünlerinden biri yapan da tam olarak budur.
SOFT FORM
Mükemmel yumuşaklığı sayesinde yatak ve mobilya sektörünün yanı sıra oyuncak, spor malzemeleri ve bebek ürünleri gibi sektörlerde özel olarak aranan ve tercih edilen bir sünger teknolojisi olan SoftForm, 14 ile 60 dansite (yoğunluk- kg/m3) arasında üretilebilen konvansiyonel sünger çeşitlerini kapsayan bir konfor teknolojisi SoftForm, mükemmel yumuşaklığı sayesinde mobilya ve yatak ürünlerine ekstra konfor, esneklik ve ergonomiklik kazandırır.
VİSCO FORM
Yatak, yastık ve medikal ürünlerinde kullanılabilen bir sünger teknolojisi olan ViscoForm, özellikle uyku kalitesini etkileyen ve derin uykuya dalmayı engelleyen yataktaki dönme hareketlerini azaltmaya yardımcı olur. Sağlıklı insanların yataktan kaynaklanan problemleri için çözümler sunan ViscoForm, basınç azaltma özelliği sayesinde bel fıtığı, romatizma, boyun ve sırt ağrıları gibi yaşam kalitesini etkileyen rahatsızlıkların tedavisine katkıda bulunur. ViscoForm, vücut ısısına ve insan ağırlığına duyarlı olup, vücut şekli değiştiğinde her pozisyona göre ergonomik şekli alarak vücudu her oranda sarar ve kan dolaşımını rahatlatmaya yardımcı olur.
FLARET FORM (YANMAZ SÜNGER)
14 ile 60 dansite (yoğunluk- kg/m3) arasında üretilebilen bir sünger teknolojisi olan Flaret Form, İngiltere (BS 5852, BS 7177), Avrupa (MVSS-302, ISO-3582, ISO-3795), ve Amerika standartlarına uygun olarak üretilmekte ve uluslararası akreditasyona sahip laboratuvarlar tarafından yanmazlık testleri yapılarak sertifikalandırılmış bir üründür. inovatif bir sünger teknolojisi olan Flaret Form; mobilya, yalıtım ve yatak sektöründe dolgu malzemesi olarak tercih edilmektedir. yangın tehlikesine karşı tehlikesine karşı normal süngerlere göre yüksek yanmazlık dayanımına sahip FlaretForm, özellikle insanların toplu olarak bulunduğu ; hastane, otel, toplu taşıma araç koltukları, sinema koltukları, cezaevi, çocuk kreşleri ve öğrenci yurtları gibi yerlerdeki ürünlerde tercih edilmektedir.